Kobida List

name of member

अनागारिका सुशीला

तनबहा, ललितपुर

२०२९

द्वितीय

name of member

ज्ञानबज्र बज्राचार्य

डिल्लीबजार, काठमाडौं

२०३०

तृतीय

name of member

अनागारिका उत्पलवर्ण

शान्ति सुखावास, चाकुपात

२०३४

द्वितीय

name of member

अमिता धाख्वा

नागबहाल, ललितपुर

२०३७

प्रथम

name of member

अनागारिका अनुपमा

धर्मकीर्ति विहार, काठमाडौं

२०४०

द्वितीय

name of member

अनागारिका धम्मदिन्ना

धर्मकीर्ति विहार, काठमाडौं

२०४०

तृतीय

name of member

रमिता धाख्वा

भैंसेपाटी, ललितपुर

२०४१

प्रथम

name of member

अनागारिका ञाणवती

प्रज्ञानन्दाराम विहार, ओकुबहाल

२०४२

प्रथम

name of member

अनागारिका सुजाता

नकबहिल, ललितपुर

२०४२

प्रथम

name of member

वेदकुमारी शाक्य

कुम्भेश्वर, ललितपुर

२०४२

प्रथम

name of member

अनागारिका अनोजा

सुलक्षणकीर्ति विहार, चोभार

२०४२

द्वितीय

name of member

सरला अमात्य

ओकुबहाल, ललितपुर

२०४२

द्वितीय

name of member

अनागारिका रुपावती

धर्मकीर्ति विहार, काठमाडौं

२०४२

तृतीय

name of member

अनागारिका निक्खमी

इलायबही, ललितपुर

२०४६

तृतीय

name of member

अ. जयवती (मंगलदेवी शाक्य)

धर्मकीर्ति विहार, काठमाडौं

२०४६

द्वितीय

name of member

त्रिरत्न मानन्धर

चसादँ, काठमाडौं

२०४६

बोर्ड प्रथम

name of member

सुदर्शना दर्शनधारी

कालीमाटी , काठमाडौं

२०५०

द्वितीय

name of member

अनागारिका श्रद्धावती

शंखमूल, काठमाडौं

२०५०

द्वितीय

name of member

भिक्षु बोधिज्ञान

विश्वशान्ति विहार, काठमाडौं

२०५२

द्वितीय

name of member

दया खड्गी

कुमारीपाटी, ललितपुर

२०५३

द्वितीय

name of member

महेन्द्ररत्न शाक्य

सिन्चाहिटी, ललितपुर

२०५३

द्वितीय

name of member

निर्मला शाक्य

नकबहील, ललितपुर

२०५३

द्वितीय

name of member

सरिता अवाले

खपिंछें, ललितपुर

२०५४

द्वितीय

name of member

अनागारिका अभया

चंकिटोल, ललितपुर

२०५४

द्वितीय

name of member

अनागारिका चन्द्रशीला

प्रणिधिपूर्ण विहार, बलम्बु

२०५४

द्वितीय

name of member

अ. धजवती (कुसुम)

बसुन्धरा धर्मकीर्ति विहार, काठमाडौं

२०५४

बोर्ड प्रथम

name of member

धर्मराज बज्राचार्य

ओमबहाल ,ललितपुर

२०५४

द्वितीय

name of member

रीना तुलाधर

नक्साल, काठमाडौं

२०५६

द्वितीय

name of member

अ. मुदिता

प्रणिधिपूर्ण विहार,बलम्बु

२०५७

द्वितीय

name of member

अ. मिना

श्रीकीर्ति विहार, कीर्तिपुर

२०५७

तृतीय

name of member

बासुदेव देसार

चापागाउँ, ललितपुर

२०५८

द्वितीय

name of member

अ. खमेसी

गौतमी विहार, लुम्बिनी

२०५८

तृतीय

name of member

भिक्षु संघरक्षित

संघाराम विहार, ढल्को, क्षेत्रपाटी

२०५९

बोर्ड प्रथम

name of member

शकुन्तला प्रधान

ठमेल, काठमाडौं

२०५९

द्वितीय

name of member

शान्ति महर्जन

त्यौद, काठमाडौं

२०५९

बोर्ड द्वितीय

name of member

शर्मिला प्रजापति

ज्याठा, काठमाडौं

२०५९

द्वितीय

name of member

सारती नेवाः

लाजिम्पाट, काठमाडौं

२०६०

 

name of member

नन्दमाया माली

ठेचो, ललितपुर

२०६१

 

name of member

हरिगोपाल डंगोल

लाजिम्पाट, काठमाडौं

२०६१

तृतीय

name of member

मीनरवती तुलाधर

नागबहाल, ललितपुर

२०६१

तृतीय

name of member

संगीता धाख्वा

बसुन्धरा

२०६२

बोर्ड प्रथम

name of member

श्रा. जनक

विश्वशान्ति विहार

२०६२

 

name of member

ललिता  धाख्वा

शान्तिनगर,मीनभवन

२०६३

बोर्ड प्रथम

name of member

सति धाख्वा

शान्तिनगर,मीनभवन

२०६३

बोर्ड द्वितीय

name of member

र्सूयलक्ष्मी सिंह

क्षेत्रपाटी, काठमाडौं

२०६३

तृतीय

name of member

अनागारिका इन्द्रावती

धर्मकीर्ति विहार, काठमाडौं

२०६३

तृतीय

name of member

मोनिस बज्राचार्य

बुबहाल, लतिलपुर

२०६४

बोर्ड प्रथम

name of member

अनुप शाक्य

झटापोल, ललितपुर

२०६४

द्वितीय

name of member

अ. सुभा

विश्व शान्ति विहार

२०६४

द्वितीय

name of member

अ. शुभवती

धर्मकीर्ति विहार, काठमाडौं

२०६४

द्वितीय

name of member

आरती रंजित

जैसदिेवल, काठमाडौं

२०६४

तृतीय

name of member

अ. खेमा

विश्व शान्ति विहार

२०६५

बोर्ड प्रथम

name of member

अमिर शाक्य

भटापोल, ललितपुर

२०६५

द्वितीय

name of member

ओम प्रकाश रुंगटा

बखुण्डोल, ललितपुर

२०६५

द्वितीय

name of member

रजन शाक्य

प्यंगठा, ललितपुर

२०६५

द्वितीय

name of member

पुनम बज्राचार्य

नटोल, ललितपुर

२०६५

द्वितीय

name of member

अ. वजिरा

शाक्यसिंह विहार

२०६५

द्वितीय

name of member

शान्ति महर्जन

प्रयागपोखरी, ललितपुर

२०६५

द्वितीय

name of member

रश्मि शाक्य

इमाडोल, ललितपुर

२०६५

द्वितीय

name of member

मन्दिप महर्जन

सिकबहिल, ललितपुर

२०६५

द्वितीय

name of member

अ. दानवती

धर्मकीर्ति विहार, काठमाडौं

२०६५

द्वितीय

name of member

भिक्षु पदुम

विश्व शान्ति विहार

२०६६

बोर्ड प्रथम

name of member

प्रेमलता तुलाधर

ओमबहाल ,काठमाडौं

२०६६

द्वितीय

name of member

अ. नन्दावती

अ.बौ. भावना केन्द्र

२०६६

द्वितीय

name of member

भिक्षु नायको

मणिमण्डप विहार, पटको

२०६६

द्वितीय

name of member

समिर महर्जन

बलम्बु

२०६६

द्वितीय

name of member

सबिना महर्जन

लुभु

२०६६

तृतीय

name of member

अस्सजि

डल्लु , काठमाडौं

२०६६

तृतीय

name of member

अ. त्यागवती

धर्मकीर्ति विहार, काठमाडौं

२०६६

तृतीय

name of member

चन्द्रशोभा शाक्य

सरस्वती ननी, ल.पु

२०६६

तृतीय

name of member

निरोज कारञ्जित

हृयुमत-१२, काठमाडौं

२०६६

तृतीय

name of member

अ. प्रीतिवती

धर्मकीर्ति बसुन्धरा विहार, बसुन्धरा

२०६७

बोर्ड प्रथम

name of member

पद्मा नकर्मी

बालुवाटार

२०६७

द्वितीय

name of member

नविना महर्जन

लुभु

२०६७

द्वितीय

name of member

रामेश्वरी महर्जन

काठमाडौं

२०६७

द्वितीय

name of member

भिक्षु अमतो

विश्व शान्ति विहार

२०६८

बोर्ड प्रथम

name of member

अ. ध्यानवती

पद्मकीर्ति विहार

२०६८

बोर्ड द्वितीय

name of member

मीना तुलाधर

काठमाडौं

२०६८

द्वितीय

name of member

अ. करुणावती

पद्मकीर्ति विहार

२०६८

द्वितीय

name of member

भिक्षु ज्ञानेन्द्र

बुटवल

२०६८

द्वितीय

name of member

सुनिता महर्जन

खोकना

२०६८

द्वितीय

name of member

पूर्ण ब. तारामी मगर

बुटवल

२०६८

द्वितीय

name of member

अनिता डंगोल

हरिसिद्धि

२०६८

द्वितीय

name of member

अमृत शोभा शाक्य

काठमाडौं

२०६८

द्वितीय

name of member

चिनीकाजी महर्जन

काठमाडौं

२०६८

तृतीय

name of member

लक्ष्मी हीरा स्थापित

मखनटोल

२०६८

तृतीय

name of member

पुष्पाञ्जली शाक्य

ओकुबहाल, ललितपुर

२०६९

द्वितीय

name of member

अनागारिका हेमवती

धर्मकीर्ति विहार, काठमाडौं

२०६९

द्वितीय

name of member

फणीन्द्र कुमार न्यौपाने

गोठाटार

२०६९

द्वितीय

name of member

अनागारिका सुवण्णवती

धर्मकीर्ति विहार, काठमाडौं

२०६९

द्वितीय

name of member

अनागारिका सुधम्मा

विश्व शान्ति विहार

२०६९

द्वितीय

name of member

अनागारिका शीलगौतमी

पाटी विहार

२०६९

द्वितीय

name of member

दिनेश चौधरी

गठ्ठाघर

२०६९

द्वितीय

name of member

विद्या शाक्य

भक्तपुर

२०६९

तृतीय

name of member

अनागारिका शान्तिवती

पदमचैत्य विहार, बुटवल

२०६९

तृतीय

name of member

तिर्थशोभा बज्राचार्य

कुम्भेश्वर, ललितपुर

२०६९

तृतीय

name of member

अनागारिका वण्णवती

धर्मकीर्ति विहार प. केन्द्र, श्रीघः

२०७०

बोर्ड प्रथम

name of member

उष्णिषा तुलाधर

धर्मकीर्ति विहार प. केन्द्र, श्रीघः

२०७०

द्वितीय

name of member

सबिता लक्ष्मी तुलाधर

धर्मकीर्ति विहार प. केन्द्र, श्रीघः

२०७०

द्वितीय

name of member

रमिला शाक्य

यशोधरा बौद्ध प. केन्द्र, थैना

२०७०

द्वितीय

name of member

रचना बज्राचार्य

दीपंकर परियत्ति शिक्षालय, नागबहाल

२०७०

द्वितीय

name of member

तुल्सीकाजी मानन्धर

मुनि विहार प. केन्द्र, भक्तपुर

२०७०

तृतीय

name of member

भिक्षु सुभदो

विश्व शान्ति विहार मिनभवन काठमाडौं

२०७०

द्वितीय

name of member

भिक्षु चन्दिमो

वेलुवनाराम विहार, थेच्व

२०७०

द्वितीय

name of member

मोतीलाल यादव

लुम्बिनी परियत्ति केन्द्र, लुम्बिनी

२०७०

तृतीय